5 دلیل کلیدی برای خرید کولر گازی اینورتر (کم مصرف) به جای کولر معمولی

در این مقاله از سری مقالات کولر گازی گاسونیک شما را با ۵ مورد از تفاوت های کولر گازی اینورتر ( کم مصرف ) نسبت به کولرهای معمولی آشنا خواهیم کرد، که دلیلی بر مزیت کولر گازی اینورتر ( کم مصرف ) نسبت به کولرهای گازی معمولی است

  • سازگاری کامل کولرهای گازی اینورتر (کم مصرف) با محیط زیست

اسپلیت اینورتر از سیستمی برخودار است که باعث میشود کمپرسور آن دارای سرعت متغییر باشد و با توجه به سنسوری که در اینورتر وجود دارد تنظیم قدرت موتور بر اساس دمای محیط بوده وهمین امر کاهش مصرف برق را دربر دارد وسبب صرفه جویی در مصرف انرژی خواهد شد که این اصلی ترین و مهمترین تفاوت کولر گازی اینورتر نسبت به کولر گازی معمولی است.

  • صرفه جویی در هزینه

نحوه عملکرد اینورتر به گونه ایست که کمپرسور آن در تمام مدت با تمام ظرفیت خود کار نمیکند، هنگامی که سرعتش پایین است انرژی مورد نیاز کمتر است واین چنین هزینه مصرف برق شما کاهش می یابد. که این امر مهمی است و تمام افراد آن را جز گزینه اصلی هنگام خرید در نظر می گیرند.

  • صدای کم

به این دلیل که کولرگازی اینورتر به صورت مستمر خاموش و روشن نمیشود جدا از اینکه مصرف برق کمتر است صدای کمتری نیز از این کولرگازی به گوش میرسد ،زیرا هر بار استارت شدن کولرگازی های معمولی صدایی را ایجاد می کند.

  • طول عمر بالاتر

تکنولوژی اینورترها علاوه بر اینکه باعث شده سرما و گرمای این دستگاه دوام بیشتری داشته باشد ،به دلیل استحلاک کمترش نیز افزایش طول عمر قطعات کولرگازی را به دنبال داشته است.

  • سرمایش و گرمایش سریع تر در کولرگازی اینورتر

کولر گازی اینورتر این توانایی را دارد که شمارا سریع تر از کولرهای گازی معمولی سرد یا گرم کند. به این دلیل که در ابتدای شروع به کار،کولرگازی اینورتر قدرت بیشتری را نسبت به کولرهای عادی مصرف میکند و بعد از اینکه به دمای مورد نظر رسید قدرت آن و همچنین مصرفش به شدت کاهش می یابد و این امر دلیلی است برای صرفه جویی در مصرف برق آنها.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

#کولرگازی_گاسونیک, #کولر_گازی_اینورتر, #قیمت_کولر_گازی_اینورتر, #راهنمای_خرید_کولر_گازی, #بهترین_کولر_گازی_کم_مصرف, #مشاوره_راهنمای_خرید_کولر_گازی, #تبدیل_کولر_گازی_به_اینورتر, #تبدیل_کولر_گازی_معمولی_به_اینورتر