مزایای فیلتر در کولر گازی اسپلیت

همانطور که می دانید کولر گازی اسپلیت در صنعت تهویه و تبرید در جایگاهی خاص قرار دارد . کولر گازی برخلاف کولرهای آبی ، رطوبت را افزایش نمی دهد . از این رو مناسب برای محیط های شرجی است. در کولر گازی اسپلیت از فیلترهای یونی و فیلترهای ریزگرد روب و فیلترهای مختلف آنتی باکتریال استفاده شده است که سبب کاهش انواع آلرژی ناشی از میکروب ها می شود که در کولرهای آبی این امکان وجود ندارد.

از بین بردن باکتری ها و ویروس های موجود در فضا و همچنین پالایش هوا از ذرات معلق گرد و غبار سبب افزایش سلامتی و لطافت هوای محیط میشود. همچنین تصفیه هوا از آلاینده ها و مواد شیمیایی و ازهمه مهم تر بوهای کاذب نیز از دیگر موارد کاربردی فیلتر های کولر اسپلیت می باشد.

تقسیم برودت در محیط بدان معنا است که سرمای تولید شده به طور یکنواخت به محیط میرسد و به یک اندازه تمامی محیط را خنک می کند . برای حفظ کارایی و بهره وری فیلتر کولرگازی باید هر چند وقت یکبار تمیز شود. شما میتوانید برای بالابردن راندمان کولرگازی هر یک ماه یکبار فیلتر کولر گازی را جدا کرده و تمیز کنید.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

#کولرگازی_گاسونیک, #شستو_کولر_گازی, #فیلتر_کولر_گازی, #انواع_فیلتر_کولر_گازی, #فروش_فیلتر_کولر_گازی, #خرید_فیلتر_کولر_گازی, #سرویس_کولر_گازی, #تعوبض_فیلتر_کولر_گازی, #سرویس_دوره_ای_کولر_گازی, #آموزش_تعویض_فیلتر_کولر_گازی, #آموزش_سرویس_کولر_گازی_اسپلیت